Aura Esthetic Clinique

Kolageno injekcijos – 3D veido atjauninimui

Trimatė veido odos restruktūrizacija kolagenu!

Apie procedūras

Šiuolaikinė grožio ir estetinė medicina siūlo ne vieną senėjimo prevencijos būdą. Pasirinkimas iš tiesų didelis: nuo įvairių maisto papildų iki specialių drėkinimo procedūrų preparatais, veido odos deguonies terapijos, botulino toksino ar hialurono rūgšties injekcijų. Kolagenas – vienas svarbiausių baltymų, reikalingų odai, jos sveikatai ir grožiui. Laikui bėgant mūsų organizme esantis kolagenas suyra, o ląstelės jo gamina vis mažiau.

Mokslininkai teigia, kad nuo 25-ųjų gyvenimo metų žmogaus organizme kolageno kiekis sumažėja apie 2 %, o sulaukus 30-ies metų netenkama apie 15 % turėto kolageno. Šio baltymo mažėjimas lemia raukšlių atsiradimą, odos tamprumo mažėjimą. Laisvieji radikalai, oro sąlygos, saulės spinduliai, prasiskverbę į gilesnius odos sluoksnius, taip pat naikina kolageną.

Pristatome procedūrą – 3D odos restruktūrizaciją. Jūsų oda bus stimuliuojama suleidžiant I tipo kolageną „Nithya“ ir fibroblastai pradės gaminti III tipo kolageno skaidulas.
Tai analogo neturinti procedūra, per kurią į giluminį odos sluoksnį suleidžiamas I tipo kolagenas „Nithya“. Kolageno stimuliatorius leidžiamas ne tik į veido, bet ir į kaklo bei dekoltė odą. Kolageno „Nithya“ injekcijos paskirstymas į 3 skirtingas sritis – pagrindinis privalumas.

Kolageno molekulės struktūra, amino rūgštys ir cheminės savybės – analogiškos mūsų organizme randamam kolagenui, todėl gydytojai specialistai garantuoja, kad tai saugus produktas.

Po procedūrų kurso oda tampa tvirtesnė, lygesnė, stangresnė ir skaistesnė.
Pastebimai sumažėja smulkių raukšlių aplink akis ir lūpas, atkuriamas veido kontūras ir prarasta audinių apimtis.

Kainoraštis

Kolageno injekcijos – 3D veido atjauninimui

3D veido odos rektruktūrizacija kolagenu (Nithya preparatas)
249€
1 val
3-jų procedūrų paketas
599€
1 val

Registruokitės procedūrai internetu

Užsiregistruokite procedūrai internetu - pasirinkite dominančią procedūrą, palikite savo kontaktus bei komentarą. Mes su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką Jūsų vizitui. Maloniai laukiame Jūsų!

    Užklausa registracijai nusiųsta

    Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

    Uždaryti

    Partneriai