Aura Esthetic Clinique

Akių viršutinės linijos mikropigmentacija

Ilgalaikio makiažo procedūra padailins ir paryškins Jūsų akis. Tai puikus pasirinkimas veiklioms, skubančioms moterims kaip alternatyva negaišti laiko kasdieniam makiažui.

Apie procedūras

Jei norite, kad žvilgsnis būtų išraiškingas, voko linijos ilgalaikio makiažo procedūra padailins ir paryškins Jūsų akis. Viršutinio voko linijos mikropigmentacija atliekama įterpiant pigmentą tarp blakstienų arba sukuriant šešėlio efektą. Tai geriausias pasirinkimas moterims, kurios nori tarsi atverti akį ir pakoreguoti žvilgsnį ar net akių formą. Tai puikus pasirinkimas veiklioms, skubančioms moterims kaip alternatyva negaišti laiko kasdieniam makiažui.

Kainoraštis

AKIŲ VIRŠUTINĖS LINIJOS MIKROPIGMENTACIJA

Akių viršutinio voko linija tarp blakstienų
129 €
Akių viršutinio voko linija
149 €
Akių viršutinio voko linija su šešėliavimu
169 €
Korekcija po procedūros
50 €
Iki 3 mėnesių
Korekcija po procedūros
80 €
Nuo 3 iki 12 mėnesių
Korekcija
110 €
Praėjus nuo procedūros 1 – 1,5 metų
Korekcija
140 €
Praėjus nuo procedūros 1,5 – 2,5 metų

Registruokitės procedūrai internetu

Jei norite, kad žvilgsnis būtų išraiškingas, voko linijos ilgalaikio makiažo procedūra padailins ir paryškins Jūsų akis. Viršutinio voko linijos mikropigmentacija atliekama įterpiant pigmentą tarp blakstienų arba sukuriant šešėlio efektą. Tai geriausias pasirinkimas moterims, kurios nori tarsi atverti akį ir pakoreguoti žvilgsnį ar net akių formą. Tai puikus pasirinkimas veiklioms, skubančioms moterims kaip alternatyva negaišti laiko kasdieniam makiažui.

Rekomendacijos prieš viršutinio voko mikropigmentacijos procedūrą. Prieš atliekant ilgalaikį makiažą, savaitę negalima eiti į soliariumą, degintis saulėje. 1 mėnesį iki procedūros negalima atlikti mezoterapijos, biorevitalizacijos ar kitų invazinių veido procedūrų. 24 val. iki procedūros negalima vartoti alkoholio ir kavos, kraują skystinančių vaistų. Nerekomenduojama atlikti procedūros geriant antibiotikus, esant dermatitui, norimoje procedūros vietoje turint apgamų ir (ar) piktybinių odos navikų. Ši procedūra taip pat nerekomenduoja nėščiosioms ir krūtimi maitinančioms moterims, taip pat sergantiems cukriniu diabetu, hepatitu B ir C, ŽIV, akių uždegimu, glaukoma, sinusitu, esant inkstų nepakankamumui, hemofilijai.

 

    Užklausa registracijai nusiųsta

    Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

    Uždaryti

    Partneriai