Aura Esthetic Clinique

Akių viršutinės linijos mikropigmentacija

Ilgalaikio makiažo procedūra padailins ir paryškins Jūsų akis. Tai puikus pasirinkimas veiklioms, skubančioms moterims kaip alternatyva negaišti laiko kasdieniam makiažui.

Procedūros trukmė

1–2,5 val.

Nuskausminimas

Taikomas vietinis nuskausminimas.

Gijimas

7–14 dienų.

Kursas

Pakanka vienos procedūros.

Rezultatai

Matomi po 28 dienų ir išlieka iki 1,5 metų.

Ką verta žinoti apie procedūrą?

Tai puikus pasirinkimas veiklioms, skubančioms moterims kaip alternatyva negaišti laiko kasdieniam makiažui.

Prieš procedūrą mikropigmentacijos specialistė išklausys Jūsų pageidavimus, įvertins akių ir vokų formą, veido bruožus bei odos tipą, ir sukurs eskizą. Šio eskizo dėka, dar prieš pradedant procedūrą, galėsite matyti, kaip atrodys galutinis rezultatas. Jei vaizdas neatitiks Jūsų lūkesčių, eskizas bus taisomas tol, kol surasime tinkamiausią variantą, o tuomet parinksime pigmento spalvą, atsižvelgdami į Jūsų norus ir natūralius veido bruožus.

Rezultatas yra matomas iš karto po procedūros, tačiau 40–50 % ryškesnis negu galutinis rezultatas – jis bus matomas po 28 dienų, vokams sugijus.

Kainoraštis

AKIŲ VIRŠUTINĖS LINIJOS MIKROPIGMENTACIJA

Akių viršutinio voko linija tarp blakstienų
129 €
Akių viršutinio voko linija
149 €
Akių viršutinio voko linija su šešėliavimu
169 €
Korekcija po procedūros
50 €
Iki 3 mėnesių
Korekcija po procedūros
80 €
Nuo 3 iki 12 mėnesių
Korekcija
110 €
Praėjus nuo procedūros 1 – 1,5 metų
Korekcija
140 €
Praėjus nuo procedūros 1,5 – 2,5 metų

Kodėl verta rinktis Aura Esthetic Clinique?

Aukštos

kvalifikacijos gydytojai

Moderni

ir inovatyvi įranga

2000+

laimingų klientų

Registruokitės procedūrai internetu

Jei norite, kad žvilgsnis būtų išraiškingas, voko linijos ilgalaikio makiažo procedūra padailins ir paryškins Jūsų akis. Viršutinio voko linijos mikropigmentacija atliekama įterpiant pigmentą tarp blakstienų arba sukuriant šešėlio efektą. Tai geriausias pasirinkimas moterims, kurios nori tarsi atverti akį ir pakoreguoti žvilgsnį ar net akių formą. Tai puikus pasirinkimas veiklioms, skubančioms moterims kaip alternatyva negaišti laiko kasdieniam makiažui.

Rekomendacijos prieš viršutinio voko mikropigmentacijos procedūrą. Prieš atliekant ilgalaikį makiažą, savaitę negalima eiti į soliariumą, degintis saulėje. 1 mėnesį iki procedūros negalima atlikti mezoterapijos, biorevitalizacijos ar kitų invazinių veido procedūrų. 24 val. iki procedūros negalima vartoti alkoholio ir kavos, kraują skystinančių vaistų. Nerekomenduojama atlikti procedūros geriant antibiotikus, esant dermatitui, norimoje procedūros vietoje turint apgamų ir (ar) piktybinių odos navikų. Ši procedūra taip pat nerekomenduoja nėščiosioms ir krūtimi maitinančioms moterims, taip pat sergantiems cukriniu diabetu, hepatitu B ir C, ŽIV, akių uždegimu, glaukoma, sinusitu, esant inkstų nepakankamumui, hemofilijai.

 

    Užklausa registracijai nusiųsta

    Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

    Uždaryti