Aura Esthetic Clinique

„NOON” veido odos procedūros

Praturtinančios ir veido odą puoselėjančios procedūros.

Procedūros trukmė

Iki 1,5 val.

Nuskausminimas

Nereikalingas.

Gijimas

Nėra.

Kursas

Pakanka vienos procedūros.

Rezultatai

Matomi iškart po procedūros.

Ką verta žinoti apie procedūrą?

Kiekviena NOON Aesthetics pažangi kosmetologinė procedūra yra pritaikyta konkrečiai Jūsų odos poreikiams tenkinti. Procedūros Jums parenkamos remiantis unikalia odos tipo
klasifikacija, kurią įvertina ir nustato mūsų klinikoje dirbantis profesionalas.

Patentuotos NOON Aesthetics DermShieldTM technologijos naudojimas kartu su aukščiausios kokybės ingredientais ir ypatingai tikslus koncentracijų laikymasis, leidžia džiaugtis efektyviausiais rezultatais, kokius tik įmanoma pasiekti odos priežiūros srityje.

Noon Aesthetics priemonės turi išskirtinai aukštas veikliųjų medžiagų ir rūgščių kosncentracijas, todėl rekomenduojamos naudoti tik paskyrus kosmetologui ar dermatologui.

Kainoraštis

"NOON" veido odos procedūros

NOON gilus odos valymas: efektyvi pagalba spuoguotai odai
75 €
1 val 30 min
NOON odos balanso atstatymas: sausai ir dehidratuotai odai
65 €
1 val 15 min
NOON odos balanso atstatymas: rožinės ir seborėjos paveiktai odai
65 €
1 val 15 min
NOON odos skaistinimas: procedūra pigmentuotai odai
65 €
1 val 15 min
NOON jauninanti procedūra: brandžiai odai
75 €
1 val 15 min

Plačiau apie procedūras

Aknė – tai lėtinė, daugiaveiksnė, infekcinė plauko folikulo ir riebalų liaukos liga. Atsiradus infekcijai, užsikemša plauko folikulas ir riebalinės liaukos, dėl ko atsiranda spuogai ir kiti odos pažeidimai. “NOON Aesthetics gilaus odos valymo sistema” sprendžia visas odos problemas, susijusias su riebia, spuoguota oda.

NOON odos balanso atstatymo procedūra yra skirta sausai ir dehidratuotai odai, siekiant atkurti natūralų drėgmės balansą ir suteikti jai sveiką spindesį. Procedūros metu naudojamos intensyviai drėkinančios priemonės su hialurono rūgštimi ir natūraliais ekstraktais, kurios giliai įsigeria į odą, atkuria jos elastingumą ir švelnumą. Rezultatai matomi iš karto – oda tampa gaivesnė, švelnesnė ir spindinti.

Pažeista ir išsibalansavusi oda gali apimti keletą odos problemų, tokių kaip rožinė ir seborėja. Tiek rožinė, tiek seborėja laikomos uždegiminiais sutrikimais, sukeliančiais paraudimą, kitus odos pažeidimus ir niežėjimą. Nepaisant panašumų, šios problemos nėra susijusios ir norint pasiekti maksimalius ilgalaikius rezultatus, reikia laikytis specialaus odos priežiūros plano.


“NOON Aesthetics odos balanso atstatymo sistema” suteikia ypatingą komfortą odai. Ši procedūra yra nukreipta į kiekvieną simptomą, efektyviai sprendžiant odos problemas naudojant NOON Aesthetics

Hiperpigmentacija yra neįprastos arba per didelės melanino gamybos odoje būklė. Melaninas yra natūralus pigmentas, suteikiantis mūsų odai, plaukams ir akims spalvą. Daugybė skirtingų veiksnių gali įtakoti melanino gamybos padidėjimą. Dažniausiai šie veiksniai yra: saulės poveikis, hormonų disbalansas, amžius ir odos sužalojimai ar uždegimai.

 

“NOON Aesthetics odos skaistinimo sistema” remiasi pažangiu odos priežiūros metodu, kai oda yra individualiai įvertinama ir jai skiriamas atitinkamos procedūros.prendžiant odos problemas naudojant NOON Aesthetics

Odos senėjimas yra tarpląstelinių defektų ir pažeidimų, dėl kurių pakinta odos audinio struktūra, kaupimasis. Odos senėjimui būdingos tokios savybės kaip raukšlėjimasis, elastingumo praradimas ir šiurkšti struktūra. Daugybė veiksnių yra susijusių su odos senėjimu, vienas iš jų – chronologinis senėjimas, kurį lemia vidiniai ar genetiniai veiksniai, kitas – išorinis senėjimas, kurį sukelia išoriniai veiksniai, tokie kaip UV spinduliai, oro tarša, žalingi įpročiai, tokie kaip rūkymas.


“NOON Aesthetics jauninanti sistema” naudojant NOON Aesthetics itin koncentruotas priemones su „DermShield TM“ technologiją veikia visas su odos senėjimu susijusias problemas.

Kodėl verta rinktis Aura Esthetic Clinique?

Aukštos

kvalifikacijos gydytojai

Moderni

ir inovatyvi įranga

2000+

laimingų klientų

Registruokitės procedūrai internetu

Užsiregistruokite procedūrai internetu - pasirinkite dominančią procedūrą, palikite savo kontaktus bei komentarą. Mes su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką Jūsų vizitui. Maloniai laukiame Jūsų!

    Užklausa registracijai nusiųsta

    Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

    Uždaryti