Aura Esthetic Clinique

Kriolipolizė – neinvazinis riebalų ir celiulito naikinimas šalčiu su CryoSlim Hybrid aparatu

Padailinkite kūno formas ir ištirpinkite riebalų ląsteles be operacijų.

Procedūros trukmė

1 val.

Nuskausminimas

Nereikalingas.

Gijimas

Nėra.

Kursas

Gali pakakti vienos, tačiau rekomenduojama atlikti 3 procedūras.

Rezultatai

Per 2–4 savaites po procedūros.

Ką verta žinoti apie procedūrą?

Šios procedūros pagalba kūno linijos koreguojamos neinvaziniu ir nechirurginiu būdu, todėl ji tinkama įvairaus amžiaus žmonėms.

Procedūra atliekama su CryoSlim Hybrid aparatu ir ją sudaro 2 etapai. Pirmame etape pageidaujama kūno zona veikiama šalčiu iki –5 °C. Tai optimali temperatūra, naikinanti riebalines ląsteles, tačiau nekenkianti aplinkiniams audiniams.

Antrame etape naudojamos smūginės bangos, kurios suardo giluminį riebalinį sluoksnį ir padaro jį paslankesniu. Taip pat smūginės bangos padidina kolageno lygį, o tai padeda naikinti celiulitą.

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad po vienos kriolipolizės procedūros riebalinio audinio apimtys sumažėja iki 45 %. Priklausomai nuo kiekvieno individualaus organizmo ir atliktų procedūrų skaičiaus, apimtis galima sumažinti nuo 1 iki 10 cm. Kriolipolizės veiksmingumas matomas per 2–4 savaites po procedūros, nes per šį laikotarpį žūsta ir per limfą yra pašalinamos riebalinės ląstelės.

Rezultatai, kalbantys už save

Kainoraštis

Kriolipolizė
150 € 120
1 zona
Kriolipolizė
249 €
2 zonos
Kriolipolizė
329 €
3 zonos
Kriolipolizė
400 €
4 zonos

Plačiau apie procedūrą

Kriolipolizės procedūra nerekomenduojama alergiškiems šalčiui, sergantiems uždegiminėmis odos ligomis, turintiems inkstų arba kepenų nepakankamumą bei nėščioms ir maitinančioms moterims.

Procedūra gali būti atliekama tokiose probleminėse kūno zonose, kaip pilvo, šlaunų, nugaros, sėdmenų, rankų ar šonų.

Po procedūros oda būna keletą minučių paraudusi, tačiau tai netrukdo iš karto grįžti į įprastą gyvenimą. Taip pat po procedūros rekomenduojama:

 • Vengti intensyvaus karščio šaltinių pirmas 7 dienas;
 • Vengti fizinio aktyvumo, galinčio pažeisti procedūros metu paveiktas kūno vietas;
 • Vengti tolimų kelionių pirmas 72 valandas, nes tai gali sukelti skysčių kaupimąsi ir edemą;
 • Gerti daug skysčių pirmas 2–4 savaites po procedūros, kurių metu riebalinės ląstelės sunyksta ir pasišalina per limfą.
 • Laikytis hipokalorinės dietos, kurios metu suvartojama mažai sočiųjų riebalų, taip pat treniruotis fiziškai mažiausiai 3 mėnesius po procedūros.

Tai priklauso nuo kiekvieno individualaus organizmo ir norimo pasiekti rezultato. Gali pakakti vienos procedūros, tačiau rekomenduojama atlikti 3 procedūrų kursą. Tarp procedūrų reikia daryti 45 dienų pertrauką.

Po procedūros gali būti jaučiamas nestiprus ir laikinas šalutinis poveikis, kaip odos paraudimas, patinimas, dilgčiojimas, perštėjimas arba jautrumas. Dažniausiai jis išnyksta tą pačią dieną arba per kelias dienas.

Procedūra yra komfortiška ir neskausminga. Gali būti jaučiamas dilgčiojimas ir šaltis, tačiau dažniausiai prie to yra įprantama per pirmąsias 10 minučių.

Kodėl verta rinktis Aura Esthetic Clinique?

Aukštos

kvalifikacijos gydytojai

Moderni

ir inovatyvi įranga

2000+

laimingų klientų

Registruokitės procedūrai internetu

Užsiregistruokite procedūrai internetu - pasirinkite dominančią procedūrą, palikite savo kontaktus bei komentarą. Mes su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką Jūsų vizitui. Maloniai laukiame Jūsų!

  Užklausa registracijai nusiųsta

  Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

  Uždaryti