Aura Esthetic Clinique

Limfodrenažinis masažas

Presoterapija – tai maloni ir neskausminga procedūra, atliekama naudojant specialius kojas, liemenį, rankas ir veidą apgaubiančius vibruojančias slėgio bangas sukuriančius aplikatorius.

Apie procedūras

Naujiena Lietuvoje – auksinis standartas – vienintelis limfodrenažinis aparatas, kuriuo galima masažuoti ne tik kūną, bet ir veidą.

Presoterapija (limfodrenažinis masažas / kompresinė terapija) – tai procedūra kompresinės terapijos aparatu, kuris, sudarydamas vibruojančio slėgio bangas, tam tikroje srityje (kojų, pilvo, rankų ir veido) aktyvina limfos apytaką ir išstumia limfą į stambiąsias limfagysles ir kraujagysles. Taip koreguojamos kūno formos, mažinamas celiulitas ir patinimas, gerinama kraujotaka, skatinamas skysčių pasišalinimas iš organizmo.

Presoterapija – tai maloni ir neskausminga procedūra, atliekama naudojant specialius kojas, liemenį, rankas ir veidą apgaubiančius vibruojančias slėgio bangas sukuriančius aplikatorius. Jie tam tikroje srityje labai suaktyvina limfos apytaką ir išstumia limfą į stambiąsias limfagysles ir kraujagysles. Po procedūros visame kūne ilgam pagerėja kraujotaka.

Kam skirta?

Presoterapija tinka bet kokio amžiaus vyrams ir moterims:

 • veiksminga turintiems celiulitą, riebalinių sankaupų, limfotakos sutrikimų, kojų pabrinkimų;
 • derinama su kūno vakuuminiu masažu, efektyviai koreguoja celiulitą;
 • norintiems koreguoti kūno formas presoterapija leidžia pasiekti kur kas geresnių rezultatų;
 • derinama su įvyniojimais, gerina medžiagų įsisavinimą;
 • aktyvina kraujotaką, todėl ypač tinka žmonėms, kurių kojos nuolat šąla;
 • mažina kojų pabrinkimą, patinimą ar nuovargį, po ilgos darbo dienos atpalaiduoja pavargusias kojas ir suteikia lengvų kojų pojūtį;
 • labai veiksminga esant limfos sąstoviui rankose ar kojose po traumų, operacijų;
 • gydo venų varikozę.

Procedūros reikėtų vengti, jei pašalinti limfmazgiai.

Nėštumo laikotarpiu aplikatoriai dedami tik ant kojų.

Gydymo kursas

Kojų patinimui mažinti – 10–12 procedūrų 2–3 kartus per savaitę. Koreguojant kūno formas, procedūrų skaičius parenkamas individualiai.

Rezultatai

Presoterapija net ir po vienos procedūros labai sumažina kūno apimtis, jas pagražina ir suteikia lengvumo pojūtį. Efektas paprastai pastebimas iš karto po procedūros.

 

Kainoraštis

Kainos

Viso kūno terapija
29 €
1 val.

Registruokitės procedūrai internetu

Užsiregistruokite procedūrai internetu - pasirinkite dominančią procedūrą, palikite savo kontaktus bei komentarą. Mes su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką Jūsų vizitui. Maloniai laukiame Jūsų!

  Užklausa registracijai nusiųsta

  Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

  Uždaryti

  Partneriai