Aura Esthetic Clinique

Kūno įvyniojimas

Kūno įvyniojimas su cinamoniniu kremu suteikia kojoms lengvumo, gerina kraujotaką. Per procedūrą atliekamas kūno šveitimas, oda masažuojama.

Apie procedūras

Kūno įvyniojimas – tai išskirtinai natūralus, efektyvus ir saugus būdas sumažinti kūno matmenis, detoksikuoti organizmą ir išvalyti odą. Sėkmės priežastis – procedūroms naudojamas unikalus cinamoninis kremas „Weyergans“. Gyvybingumo skatinimo ir figūros tobulinimo rezultatai yra akivaizdūs.

Stiprios kojos ir graži figūra nėra atsitiktinumas – tai jūsų pastangų rezultatas. Gražios figūros ir gyvybingumo palaikymas – tai kova su celiulitu, sulėtėjusia kojų kraujo apytaka ir suglebusiais raumenimis. Laimėti šią kovą padeda itin veiksminga kūno įvyniojimo procedūra „Weyergans“. Metodas parengtas pagal gydomosios fizioterapijos, tiksliau, edemų (patinimų) gydymo, principus. Rezultatas buvo patentuotas ir taikomas laikantis aukštų sveikatos centrų „Weyergans High Care“ ir gydomojo sveikatingumo (SPA) standartų.

Procedūros privalumai

Tai kombinuota kosmetinė spaudžiamoji procedūra, rekomenduojama sutrikus kojų kraujo apytakai ar suglebus šlaunų vidinio ar išorinio paviršiaus odai, taip pat pilvui ir sėdmenims standinti. Pastebėta, kad kūno įvyniojimo procedūra ypač tinka žastų odai gražinti ir standinti. Įvyniojimo procedūromis pašalinami ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupę toksinai ir kitos kenksmingos medžiagos. Oda tampa lygesnė, elastingesnė. Įvyniojimui naudojamos medžiagos drėkina odą, aprūpina ją mineralais.

Rezultatai akivaizdūs: jau po pirmos procedūros sumažėja kūno apimtys, oda atrodo lygesnė ir standesnė. Kūno įvyniojimas su cinamoniniu kremu suteikia kojoms lengvumo, gerina kraujotaką. Spaudimas atveria limfos takus, tad iš probleminių sričių gali tekti skystos medžiagų apykaitos atliekos ir ląstelių toksinai. Juos perdirba filtruojamieji organai ir tada jie pašalinami.

Per procedūrą atliekamas kūno šveitimas, oda masažuojama maloniai cinamonu kvepiančiu kremu, kuriam būdingas aromaterapinis ir riebalinių ląstelių skaidymo poveikis. Kūnas įvyniojamas į specialią kosmetinę plėvelę, spaudžiant ją pagal metodiką „Weyergans“.

Procedūrą rekomenduojama atlikti 6–10 kartų po 1–2 kartus per savaitę.

Procedūros trukmė – 1 valanda 30 minučių. Jie veikia kaip didelis kompresas, šalinantis toksinus iš skysčio, supančio riebalų ląsteles.

Kainoraštis

KOMPLEKSINIS LIEKNINAMASIS ĮVYNIOJIMAS

Kompleksinis liekninamasis viso kūno įvyniojimas
29 €

Registruokitės procedūrai internetu

Užsiregistruokite procedūrai internetu - pasirinkite dominančią procedūrą, palikite savo kontaktus bei komentarą. Mes su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką Jūsų vizitui. Maloniai laukiame Jūsų!

    Užklausa registracijai nusiųsta

    Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

    Uždaryti

    Partneriai