Aura Esthetic Clinique

HIFU – nechirurginis odos patempimas ultragarsu

Pastebimai atjauninkite odą be operacijų ir injekcijų.

Procedūros trukmė

Nuo 30 min.
priklausomai nuo veikiamo odos ploto ir siekiamo rezultato.

Nuskausminimas

Nereikalingas.

Gijimas

Nėra.

Kursas

Dažniausiai pakanka vienos procedūros.

Rezultatai

Laipsniškai stiprėja per 3–6 mėnesius po procedūros.

Ką verta žinoti apie procedūrą?

Procedūra gali būti atlikta visiems, norintiems sustangrinti odą, kontūruoti kūno linijas ir sumažinti riebalinio audinio kiekį. Puikiai tiks žmonėms, kurie nenori arba jiems dar per anksti atlikti odos patempimo ar riebalinio audinio šalinimo operaciją bei tiems, kuriems ji jau atlikta, tačiau oda yra nepakankamai stangri.

HIFU procedūros metu yra veikiami giluminiai odos sluoksniai. Kompiuterizuoto įrenginio antgalio pagalba aukšto intensyvumo ultragarso impulsas yra siunčiamas į giliausius odos sluoksnius. Tokiu būdu yra aktyvinami odos atsinaujinimo procesai, grąžinamas odos stangrumas, tvirtumas bei mažinamas riebalinis sluoksnis.

HIFU technologija neinvaziniu būdu veikia giluminius odos sluoksnius ir stimuliuoja kolageno bei elastino gamybą, todėl procedūros poveikis laipsniškai stiprėja per 3–6 mėnesius po procedūros. Dažniausiai pakanka atlikti vieną odos patempimo procedūrą, po kurios iš karto yra pastebimi rezultatai.

Apie procedūrą

Rezultatai, kalbantys už save

Kainoraštis

Paakiai
290 €
1 val
Šonai
290 €
1 val
Žąstai
290 €
1 val
Kaklas
320 €
1 val
Pasmakrė
320 €
1 val
Keliai
390 €
1 val
Skruostai
390 €
1 val
Dekoltė
420 €
1 val
Pilvas
490 €
1 val
Šlaunys
490 €
1 val 30 min
Sėdmenys
590 €
1 val 30 min
Visas veidas
590 € 395 €
1 val 30 min
Visas veidas + kaklas
890 € 545 €
1 val 45 min
Visas veidas + kaklas + dekoltė
1190 € 695 €
1 val. 45 min.

Plačiau apie procedūrą

HIFU procedūra yra skirta odos patempimui, kontūravimui ir riebalinio audinio mažinimui. Galima atlikti tiek veido, tiek įvairiose kūno srityse, kaip rankų, krūtų, pilvo, juosmens, sėdmenų, šlaunų ar kelių.

Ypatingas odos paruošimas šiai procedūrai nėra reikalingas, tačiau svarbu žinoti, kad 14 dienų prieš HIFU procedūrą negalima naudoti rūgščių ir produktų su retinoliu.

Po procedūros oda būna keletą minučių paraudusi, tačiau tai netrukdo iš karto grįžti į įprastą gyvenimą. Taip pat po procedūros 2 dienas nerekomenduojama gulėti sūkurinėje vonioje, lankytis saunoje bei aktyviai sportuoti. Rekomenduojama naudoti apsaugines priemones nuo saulės.

Ilgalaikiam efektui pasiekti dažniausiai pakanka atlikti vieną procedūrą. Jei šios procedūros metu buvo atliktas intensyvesnis odos patempimas, poveikis gali tęstis iki 2 metų. Tai priklauso ir nuo organizmo fiziologinių savybių. Dažniausiai pacientai pakartoti procedūrą grįžta kas 12 mėnesių.

HIFU procedūra nėra skausminga ir nereikalauja jokio nuskausminimo.

Po procedūros gali būti jaučiamas nestiprus ir laikinas šalutinis poveikis, kaip odos paraudimas, patinimas, dilgčiojimas, perštėjimas arba jautrumas. Dažniausiai jis išnyksta tą pačią dieną arba per kelias dienas.

Kodėl verta rinktis Aura Esthetic Clinique?

Aukštos

kvalifikacijos gydytojai

Moderni

ir inovatyvi įranga

2000+

laimingų klientų

Registruokitės procedūrai internetu

Užsiregistruokite procedūrai internetu - pasirinkite dominančią procedūrą, palikite savo kontaktus bei komentarą. Mes su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką Jūsų vizitui. Maloniai laukiame Jūsų!

    Užklausa registracijai nusiųsta

    Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

    Uždaryti