Aura Esthetic Clinique

Giluminis ultragarsinis veido valymas

Tai vienas iš moderniausių metodų, taikomų šiuolaikinėje kosmetologijoje odos valymo bei jauninimo procedūrose.

Apie procedūras

Tai vienas iš moderniausių metodų, taikomų šiuolaikinėje kosmetologijoje odos valymo bei jauninimo procedūrose. Ultragarsinis šveitimas (pilingas) visiškai neskausmingas, neteikia jokių nemalonių pojūčių ir nepalieka potrauminių žymių. Jis pakeičia eilę kosmetikos procedūrų: garinimą, šveitimą, mechaninį valymą, liftingo procedūras.

Ultragarsinio veido valymo paskirtis – pašalinti sukietėjusį epidermio sluoksnį ultragarsu. Šiuo būdu greitai ir lengvai pašalinamas “mirusių” odos ląstelių sluoksnis, riebalų perteklius, bakterijos ir odą dengiančios toksiškos medžiagos. Ši procedūra puikiai pašalina odos nešvarumus, po jos oda tampa švari, skaisti, lygi, jaučiasi maloni šiluma, oda šiek tiek parausta • Ultragarsinis veido valymas tinka ir labai jautriai, dirgliai odai, riebiai ar mišriai odai su išsiplėtusiomis poromis, komedoniniais kamštukais, seborėjai, hiperpigmentacijai, dermatitui, keratozinei odai. Taip pat taikoma ir odai su amžiniais pakitimais. Puikus estetinis būdas, tolinantis senėjimo procesus odoje.

Kainoraštis

Giluminis ultragarsinis veido valymas

Giluminis ultragarsinis veido valymas
55 €
1 val 30 min

Registruokitės procedūrai internetu

Užsiregistruokite procedūrai internetu - pasirinkite dominančią procedūrą, palikite savo kontaktus bei komentarą. Mes su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką Jūsų vizitui. Maloniai laukiame Jūsų!

    Užklausa registracijai nusiųsta

    Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

    Uždaryti

    Partneriai