Aura Esthetic Clinique

Antakių ilgalaikio makiažo šalinimas lazeriu

Antakių ilgalaikį makiažą galima lengvai panaikinti specialiu lazeriu.

Apie procedūras

Kaip naikinamas pigmentas (pagrindinis tatuiruočių komponentas)

Procedūra atliekama Pietų Korėjos gamintojo, rinkos lyderio „DSE“ Q bangos lazeriu „ImpacQ“. Šis įrenginys veikia itin trumpu didelę energiją išskiriančio lazerio bangų pulsavimu į probleminę odos vietą.

Lazerio „ImpacQ“ pranašumai:

 • Įrenginys suprogramuotas taip, kad pats tiksliai nustato pigmento apimtį, todėl yra itin saugus.
 • Dėl pažangiausios technologijos lazerio spindulys pasiskirstomas tolygiai, todėl nuo poveikio apsaugomos aplinkinės odos sritys.
 • Q bangos impulsai yra trumpesni ir stipresni nei kitų rinkoje esančių panašių lazerių (veikimo diapazonas – nanosekundžių trukmės), todėl bendra gydymo trukmė reikšmingai sutrumpėja.

Svarbu žinoti, kad šios procedūros trukmę ir jos intensyvumą lemia dažai ar jų mišinys, naudotas ilgalaikiam makiažui.

Neretai pasitaiko, kad norėdamas išgauti jūsų pageidautą spalvą specialistas naudojo kelių spalvinių gamų, pavyzdžiui, mėlynos, žalios ar raudonos, mišinius. Sutariama, kad lengviausiai šalinamas grynas ir tamsus pigmentas. Tiksliai pasakyti, koks pigmentas ar jų sudedamieji komponentai buvo naudoti, galima tik atliekant pigmento šalinimo procedūrą, kai specialistas atidengia dažų sluoksnius. Svarbu paminėti, kad tiksliai pasakyti, kiek lazerio procedūrų gali prireikti norint visiškai panaikinti pigmentą, sudėtinga. Dažnai tai paaiškėja tik atlikus pirmąją procedūrą, kadangi skirtingi pigmentai išnyksta per nevienodą laiką.

Kainoraštis

Antakių ilgalaikio makiažo šalinimas lazeriu

Pirmas kartas
100 €
15 min
Antras kartas
50 €
15 min
Trečias kartas ir daugiau
25 €
15 min

Registruokitės procedūrai internetu

Užsiregistruokite procedūrai internetu - pasirinkite dominančią procedūrą, palikite savo kontaktus bei komentarą. Mes su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką Jūsų vizitui. Maloniai laukiame Jūsų!

  Užklausa registracijai nusiųsta

  Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

  Uždaryti

  Partneriai