Aura Esthetic Clinique

Hialurono rūgšties injekcijos

Vieni rezultatyviausių užpildų yra „Juvederm“, „Filorga“, „Belotero“, „Teosyal“.

Apie procedūras

Hialurono rūgštis – tai pagrindinis odos drėkiklis, turintis unikalų gebėjimą sulaikyti vandenį, todėl oda nepraranda drėgmės, tonuso ir elastingumo. Laiko ir išorinių veiksnių veikiama oda sausėja, gilėja smulkios raukšlės ir, nevykstant natūraliai hialurono gamybai, ji praranda stangrumą.

Taikant naujas medicinos technologijas galima grąžinti hialurono rūgštį į giliuosius odos sluoksnius plona adata suleidžiant užpildą.

Vieni rezultatyviausių užpildų yra „Juvederm“, „Filorga“, „Belotero“, „Teosyal“. Jie naudojami tiek smulkioms, tiek gilioms raukšlėms užpildyti, veido kontūrui atkurti, taip pat nosies formai pakeisti, smakro, apatinio žandikaulio ir randų korekcijai, lūpoms putlinti. Efektyvūs rezultatai pastebimi jau po pirmos procedūros.

Po procedūros oda gali parausti, patinti, yra tikimybė, kad susidarys mėlynės, bet per 7–14 dienų tai praeina. Klinikos „Aura Esthetic Clinique“ gydytojai specialistai, turintys ilgalaikę patirtį, mažiausiai parą po procedūros rekomenduoja nenaudoti makiažo priemonių, nesilankyti saunoje, pirtyje, soliariume, 2 savaites vengti saulės. Prieš procedūrą ir po jos patariama vengti nikotino ir alkoholio. Statistiškai pastebėta, kad laikantis rekomendacijų gijimas vyksta sklandžiai ir lengvai.

Kainoraštis

Hialurono rūgšties injekcijos

Antras hialurono rūgšties užpildas
199 €
1 val
Trečias hialurono rūgšties užpildas
199 €
1 val
Pirmas hialurono rūgšties užpildas
219 €
1 val
Ketvirtas hialurono rūgšties užpildas
239 €
1 val
Žandikaulio linijos sukūrimas/smakro apimties formavimas
369 €
1 val
7, 8, 9 liftingo taškai, speciali leidimo technika
849 €
1 val

Registruokitės procedūrai internetu

Užsiregistruokite procedūrai internetu - pasirinkite dominančią procedūrą, palikite savo kontaktus bei komentarą. Mes su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką Jūsų vizitui. Maloniai laukiame Jūsų!

    Užklausa registracijai nusiųsta

    Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

    Uždaryti

    Partneriai