Aura Esthetic Clinique

PRGF terapija plaukams – natūralus plaukų atstatymas ir slinkimo gydymas

Kompleksinis užpildas Jūsų kraujo plazma.

Procedūros trukmė

1 val.

Nuskausminimas

Nėra.

Gijimas

Nėra.

Kursas

Kurso trukmė yra individuali.

Rezultatai

Pastebimi praėjus 2 sav. po 3 procedūros.

Ką verta žinoti apie procedūrą?

PRGF terapija tinkama tiems vyrams ir moterims, kurie pastebėjo prasidedantį galvos arba antakių plaukų slinkimą. Ši procedūra padeda atstatyti dar gyvybingus plaukų folikulus, todėl nesuteiks plaukų persodinimo procedūros efekto.

Procedūros metu į galvos odą yra įšvirkščiama Jūsų kraujo plazma. Tai stimuliuoja ir drėkina plauko folikulą, stabdo plaukų slinkimą, prailgina plaukų augimo fazę ir aprūpina galvos odą ir plaukų šaknis maistinėmis medžiagomis. Taip pat apsaugo plaukų ląsteles nuo streso ir UV spindulių, skatina kolageno gamybą bei slopina plaukų depigmentaciją.

Rezultatas akivaizdžiai pastebimas atlikus 3 procedūras ir praėjus 2 sav. po paskutinės procedūros. Po PRGF terapijos plaukai nebeslenka, tampa tankesni, blizgesni bei elastingesni.

Apie procedūrą

Rezultatai, kalbantys už save

Plačiau apie procedūrą

Po PRGF terapijos plaukai sustiprėja, nebeslenka, padidėja jų apimtis, jie tampa akivaizdžiai blizgesni, elastingesni bei sveikesni.

Procedūra netinkama besilaukiančioms moterims, turintiems odos ligų, infekcijų, navikų, veido pūslelinę, sergantiems autoimuninėmis ligomis arba turintiems sutrikimų su krešėjimu.

PRGF terapija plaukams neturi jokių šalutinių poveikių. Po procedūros gali likti smulkios žymės arba kraujosrūvos dūrių vietose, bet tai dažniausiai netrukdo iš karto grįžti į įprastą gyvenimą.

PRGF terapijos kursą sudaro 3 procedūros, kurios atliekamos kas mėnesį. Palaikomosios procedūros skiriamos atsižvelgiant į individualią būklę, dažniausiai 1–3 procedūros per metus.

PRGF terapija plaukams yra atliekama naudojant specialų injekavimo pistoletą, kuris pasiekia didžiausią injekavimo greitį, todėl nesukelia didelio diskomforto.

Kodėl verta rinktis Aura Esthetic Clinique?

Aukštos

kvalifikacijos gydytojai

Moderni

ir inovatyvi įranga

2000+

laimingų klientų

Registruokitės procedūrai internetu

Užsiregistruokite procedūrai internetu - pasirinkite dominančią procedūrą, palikite savo kontaktus bei komentarą. Mes su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką Jūsų vizitui. Maloniai laukiame Jūsų!

    Užklausa registracijai nusiųsta

    Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

    Uždaryti