Aura Esthetic Clinique

Plaukų slinkimo sustabdymas injekcijomis

Tai galvos odos procedūra, efektyviai stabdanti plaukų slinkimą, plikimą.

Apie procedūras

PRP (PRGF) plazmoterapija – tai galvos odos procedūra, efektyviai stabdanti plaukų slinkimą, plikimą. Tai pripažinta procedūra, atgaivinanti plaukus ir skatinanti jų augimą. Per šią procedūrą į galvos odą suleidžiami iš paties paciento kraujo gauti trombocitai. Plauko folikule jie skatina regeneracijos procesus, gerina plauko struktūrą ir skatina jo augimą. Po šios procedūros plaukai tampa elastingesni, tankesni, labiau blizgūs. Šią procedūrą pasirenka ir vyrai, ir moterys.

Pastebėjus, kad plaukai slenka, PRP (PRGF) galvos odos plazmoterapija – viena iš efektyviausių plaukų slinkimą stabdančių ir prevencinių priemonių. Ši procedūra suaktyvina susilpnėjusius, bet vis dar gyvus plaukų folikulus ir sustiprina plaukus, ilgiau išlaiko juos gyvybingus.

PRP (PRGF) plaukų atkūrimo ir slinkimo gydymo kursą sudaro 3 procedūros, atliekamos kas 4 savaites. Vėliau, įvertinęs plaukų būklę, gydytojas specialistas gali rekomenduoti palaikomąjąprocedūrą nuo vieno iki trijų kartų per metus.

Šią procedūrą, siekiant sudrėkinti odą, sušvelninti pigmentines dėmes ir nežymius randus, taip pat galima atlikti ir veido, kaklo, dekoltė ir rankų odai.

Kraujo paėmimas, gelio paruošimas ir pati procedūra trunka apie 1 valandą.

PRP (PRGF) procedūra nerekomenduojama nėščiosioms, pastebėjus infekcijų, sergant vėžiu, veido pūsleline, autoimuninėmis ir odos ligomis, taip pat žmonėms, turintiems kraujo krešėjimo sutrikimų.

Kainoraštis

Plaukų slinkimo sustabdymas injekcijomis

DR. Cyj Hair Filler užpildas 1 ml
209 €
Dr. Cyj Hair Filler mezoterapinis kokteilis antakiams
189 €
Kraujo plazmos procedūra PRP
269 €
Mezoterapija
Nuo 69 €
PRP + Dr. Cyj
449 €

Registruokitės procedūrai internetu

Užsiregistruokite procedūrai internetu - pasirinkite dominančią procedūrą, palikite savo kontaktus bei komentarą. Mes su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką Jūsų vizitui. Maloniai laukiame Jūsų!

    Užklausa registracijai nusiųsta

    Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

    Uždaryti

    Partneriai