Aura Esthetic Clinique

Lūpų putlinimas

Lūpų oda veiksmingai sudrėkinama, apsaugoma nuo išsausėjimo, pačios lūpos tampa elastingesnės, putlesnės, paryškėja jų apimtis. 

Apie procedūras

Hialurono rūgštis – tai pagrindinis odos drėkiklis, turintis unikalią savybę sulaikyti vandenį.

Lūpų putlinimas hialurono rūgšties injekcijomis rekomenduojamas siekiant, kad lūpos būtų proporcingai putlios ir paryškintos. Procedūra atliekama apimties netekusioms lūpoms dėl atsiradusių raukšlelių lūpų raudonyje ir aplink jas. Efektas pastebimas iš karto po procedūros. Lūpų oda veiksmingai sudrėkinama, apsaugoma nuo išsausėjimo, pačios lūpos tampa elastingesnės, putlesnės, paryškėja jų apimtis.

Yra tikimybė, kad po procedūros lūpos paraus, patins, gali atsirasti mėlynių, bet per 7–14 dienų tai praeina. Procedūra trunka 30–60 minučių.

Prieš atliekant lūpų putlinimo procedūrą rekomenduojame dvi savaites nevartoti vitamino E papildų, aspirino, ibuprofeno (ir kitų nesteroidinių vaistų nuo uždegimo), nes šie medikamentai skystina kraują, padidina mėlynių riziką.

 

Kainoraštis

Lūpų putlinimas

Lūpų putlinimas "Juvederm Volift" (0,5ml)
nuo 250 €
1 val
Lūpų putlinimas "Juvederm Volift" (1,0ml)
nuo 290 €
1 val
Kitais užpildais (1,0ml)
nuo 270 €
1 val

Registruokitės procedūrai internetu

Užsiregistruokite procedūrai internetu - pasirinkite dominančią procedūrą, palikite savo kontaktus bei komentarą. Mes su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką Jūsų vizitui. Maloniai laukiame Jūsų!

    Užklausa registracijai nusiųsta

    Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

    Uždaryti

    Partneriai