Aura Esthetic Clinique

Apimčių mažinimas lipolitikais

Riebalų šalinimas lipolitikų injekcijomis – efektyvi, saugi ir greita procedūra, norintiems atsikratyti riebalų sankaupų net tokiose kūno vietose, kuriose kiti metodai yra neveiksmingi.

Apie procedūras

Riebalų šalinimas lipolitikų injekcijomis – efektyvi, saugi ir greita procedūra norintiems atsikratyti riebalų sankaupų net tokiose kūno vietose, kuriose kiti metodai yra neveiksmingi.

Lipolitikai – tai inovatyvūs injekciniai preparatai, skirti nepageidaujamoms apimtims mažinti. Jų sudedamosios dalys skatina natūralų riebalinių ląstelių mažėjimą, atsipalaidavusių lipidų išsiskyrimą iš organizmo.

Po procedūros peptidai dar 2 savaites aktyviai veikia riebalines ląsteles. Tai veiksminga priemonė riebalų sankaupoms mažinti sėdmenų, žastų, pilvo, klubų, šlaunų ir kelių srityse.

Tai riebalų nusiurbimas be chirurginės intervencijos. Preparato sudėtyje esantys peptidai skatina lipolizę, tiesiogiai nepaveikdami ląstelių apoptozės, nepaliesdami aplinkinių ląstelių ir joms nepakenkdami.

Injekcija atliekama mezoterapijos būdu. Atlikus procedūrų kursą, akivaizdžiai sumažės riebalų sankaupos. Peptidų injekcijos nesukelia uždegimo, alergijos ar skausmo, po procedūros nereikalinga priežiūra – iš karto galima tęsti kasdienius darbus, vykti į susitikimus ar ilgai planuotų atostogų.

Kainoraštis

Apimčių mažinimas lipolitikais
nuo 90€
Sritys, kurioms atliekamos injekcijos: pagurklis, žastai, pilvas, juosmens šonai, sėdmenys, šlaunys.

Registruokitės procedūrai internetu

Užsiregistruokite procedūrai internetu - pasirinkite dominančią procedūrą, palikite savo kontaktus bei komentarą. Mes su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką Jūsų vizitui. Maloniai laukiame Jūsų!

    Užklausa registracijai nusiųsta

    Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

    Uždaryti

    Partneriai