Aura Esthetic Clinique

Botulino injekcijos

Tai pirmas pasaulyje pagal populiarumą nechirurginis raukšlių gydymo būdas.

Apie procedūras

Botulino toksinas estetinėje medicinoje pradėtas naudoti 1987 metais. Tai pirmas pasaulyje pagal populiarumą nechirurginis raukšlių gydymo būdas. Botulino toksino preparatai plona adata mažomis dozėmis suleidžiami į veido mimikos raumenis. Taip sumažinamas jų tonusas, o atsipalaidavus raumenims raukšlės išsilygina savaime. Raumenų tonuso sumažėjimas gali padėti ir kaip prevencinė priemonė nesusidaryti naujoms raukšlėms. Botulino toksino kiekis preparato tirpale yra labai mažas. Jis veikia tik injekcijos vietoje, todėl sisteminio poveikio organizmui nedaro, o pasišalina natūraliai. Pasirinkę kvalifikuotą gydytoją specialistą, jausitės visiškai saugūs.

Prieš kiekvieną procedūrą ir po jos privalote laikytis gydytojo rekomendacijų.

Botulino inekcijos tinka nepriklausomai nuo amžiaus, nes odos būklė priklauso ne tik nuo metų, bet ir nuo daugybės kitų veiksnių, todėl turėtume prisiminti, kad jos ne tik koreguoja esamas raukšles, bet ir padeda atitolinti pirmųjų raukšlių atsiradimą. Jei pastebėjote, kad mimikos raukšlės jau kelia diskomfortą, rekomenduojame pasikonsultuoti su estetinės medicinos gydytoju.

Botulino injekcijomis šalinamos šios problemos:

 • veido mimikos raukšlės;
 • padidėjęs prakaitavimas (esencialinė hyperhidrozė);
 • bruksizmas.
  Kaip pasirinkti profesionalų gydytoją?Jei botulino injekcijomis norite išspręsti varginančias problemas, pirmiausia rekomenduojame pasirinkti kvalifikuotą gydytoją specialistą. Visas konsultacijas ir procedūras su minimalia rizika gali atlikti tik licencijuota klinika. Tik gydytojai dermatologai ir plastikos specialistai gali atsakyti į klausimus, kokios procedūros ir kokie preparatai Jums naudingi ir reikalingi. Kviečiame kreiptis į mūsų kliniką Kaune „Aura Esthetic clinique“.

  Prieš procedūrą rekomenduojama nevartoti alkoholio ir kraują skystinančių vaistų. Tai sumažina kraujosruvų susidarymo injekcijų vietose tikimybę. Sveikam žmogui procedūrai specialiai ruoštis nereikia. Būtina pasakyti gydytojui, jei sergate kokia nors liga, jums buvo atlikta operacija arba jos laukiate, jei jums dažnai pasireiškia alerginės reakcijos, vartojate vaistus, laukiatės ar maitinate krūtimi.

  Po procedūros iškart galėsite grįžti namo. Kad nesumažėtų pageidaujamas poveikis, rekomenduojama šiek tiek sulėtinti tempą ir pasisaugoti, vengti veiklos, kuri gali suaktyvinti kraujotaką. Pirmas valandas po injekcijos vertėtų išbūti nepalenkiant galvos. Bent keletą dienų reikėtų nedirbti sunkaus fizinio darbo, nesportuoti, nevartoti alkoholinių gėrimų, vengti aukštos oro temperatūros. Taip pat rekomenduojama susilaikyti nuo spa procedūrų, pirties, nesideginti saulėje ir nesilankyti soliariume. Kai kurie vaistai gali susilpninti botulino toksino veikimą, todėl būtinai paklauskite gydytojo, ar galima juos vartoti po procedūros.

  Botulino injekcijos kaina priklauso nuo preparato kiekio ir injekcijų skaičiaus. Prieš atliekant procedūrą surenkama paciento anamnezė, įvertinama mimikos raumenų būklė ir raukšlių pobūdis. Tada specialistas sudaro gydymo planą: numato injekcijų skaičių, vietas ir preparato dozes.

  Injekcijų poveikis pasireiškia per savaitę. Maksimalus poveikis pastebimas po dviejų savaičių ir išlieka nuo 4 iki 6 mėnesių. Poveikio trukmė – labai individualus dalykas. Rezultatai gali džiuginti ir 10 mėnesių ar net metus. Poveikiui baigiantis ima matytis buvusios raukšlės, bet jos netampa ryškesnės.

  Yra kontraindikacijų, kai šių procedūrų atlikti negalima. Tai ligos, kurias lemia sutrikęs nervinio impulso perdavimas, hemofilija, vietiniai uždegimai. Procedūros nerekomenduojama atlikti nėštumo ar žindymo laikotarpiu. Esant padidėjusiam jautrumui preparatų sudedamosioms dalims ir pasireiškus alerginei reakcijai, procedūrų tęsti nerekomenduojama. Santykinės kontraindikacijos yra tam tikrų vaistų vartojimas, paūmėjusios somatinės ligos.

   

Kainoraštis

Botulino injekcijos

Skersinė nosies raukšlė
39 €
1 val
"Open eyes"
60 €
1 val
Antakių pakėlimas
69 €
1 val
"Baby botox"
89 €
1 val
"Gummy smile" šypsena apnuoginanti dantenas
110 €
1 val
Nosies išvaizdos tobulinimas
110 €
1 val
Kaktos horizontalios raukšlės
120 €
1 val
Tarpuakio, "pykčio" raukšlės
120 €
1 val
Sritis apie akis, "žąsų kojelės"
140 €
1 val
Kaklo sritis
160 €
1 val
Botulino injekcijų terapija plaukams
230 €
1 val
Mezobotulino injekcijos
232 €
1 val
"Nefertitės" liftingas
240 €
1 val
"Slim face"
240 €
1 val
Kramtomojo raumens hiperaktyvumo sumažinimas (bruksizmo gydymas)
240 €
1 val
Smakro sritis
299 €
1 val
"Photoshop"/ "Hyaltox" efektas – veido, kaklo, dekoltė, pagal poreikį kelių, alkūnių srityse 
350 €
1 val
Viršutinio veido trečdalio kontūravimas ir "Nefertitės" liftingas
389 €
1 val
"Full face"
429 €
1 val

Registruokitės procedūrai internetu

Užsiregistruokite procedūrai internetu - pasirinkite dominančią procedūrą, palikite savo kontaktus bei komentarą. Mes su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką Jūsų vizitui. Maloniai laukiame Jūsų!

  Užklausa registracijai nusiųsta

  Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

  Uždaryti

  Partneriai