Aura Esthetic Clinique

Gelio „Endoret® PRGF®“ užpildai

Suleidus gelio „Endoret® PRGF®“ užpildą, veido formos pokyčiai pastebimi iš karto.

Apie procedūras

Gelis „Endoret® PRGF®“ naudojamas universaliai: siekiant norimo rezultato galima paruošti skirtingo klampumo ir savybių produktą. Šiame bioaktyviame gelyje esantys aktyvūs augimo faktoriai stimuliuoja natūralaus hialurono ir kolageno gamybą, intensyvina odos regeneraciją. Po procedūros Jus džiugins sveikesnė, skaistesnė ir jaunatviškiau atrodanti oda.

PRP (PRGF) plazmoterapijos procedūroms naudojamas tik paties žmogaus kraujas. Procedūros atlikimo dieną jis paimamas iš venos ir mėgintuvėlyje išsukamas centrifugoje, kad kraujo plazma ir trombocitai (skystas gelis „Endoret®PRGF®“) atsiskirtų nuo kitų kraujo dalių. Per vieną procedūrą gaunama 6 ml infiltruojamos medžiagos, todėl galima kompleksiškai taisyti kelias zonas, visiškai natūraliai atlikti 3D veido modeliavimą.

Gelio paruošimas procedūrai trunka iki 20 minučių.

Gelis natūraliai integruojasi į audinius neišsisklaidydamas. Nėra pastebėta jokių šalutinių, alerginių ar atmetimo reakcijų. Vienintelis galimas šalutinis poveikis – kraujosruvos arba smulkios žymės dėl adatos dūrių.

Tirštos konsistencijos gelis „Endoret® PRGF®“ skirtas visiškai natūraliam 3D veido modeliavimui, nepageidaujamoms raukšlėms užpildyti, prarastai audinių apimčiai atkurti. Priešingai nei skystas gelis, tirštas gelio „Endoret® PRGF®“ užpildas leidžiamas į gilesnį odos sluoksnį, juo galima užpildyti net ir gilias raukšles.

Šis autologinis užpildas idealiai tinka itin natūralių rezultatų siekiančioms moterims ir toms, kurios nenori drastiškų pokyčių. Suleidus gelio „Endoret® PRGF®“ užpildą, veido formos pokyčiai pastebimi iš karto, o po kelių savaičių ima matytis ir pagerėjusi odos būklė.

Kainoraštis

Gelio „Endoret® PRGF®“ užpildai

PRGF endoret gelio fileriai (užpildai)
339€
1 val 30 min

Registruokitės procedūrai internetu

Užsiregistruokite procedūrai internetu - pasirinkite dominančią procedūrą, palikite savo kontaktus bei komentarą. Mes su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką Jūsų vizitui. Maloniai laukiame Jūsų!

    Užklausa registracijai nusiųsta

    Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

    Uždaryti

    Partneriai