Aura Esthetic Clinique

Hialurono rūgšties sankaupų naikinimas hialuronidazės injekcijomis

Saugus ir greitas būdas pašalinti hialurono rūgšties užpildų komplikacijas, sukietėjimus ar išryškėjusią asimetriją

Apie procedūras

Hialurono rūgšties sankaupų naikinimas hialuronidazės injekcijomis – saugus ir greitas būdas pašalinti hialurono rūgšties užpildų komplikacijas, sukietėjimus ar išryškėjusią asimetriją.

Hialurono rūgštis – efektyvus užpildas, estetinėje medicinoje dažnai naudojamas grožio injekcijoms. Tai natūrali rūgštis, kuri išlaiko odos drėgmę, naikina smulkias raukšles, lygina odą. Vis dėlto pasitaiko, kai hialurono rūgšties injekcijos suleidžiamos netinkamai, todėl rezultatas gali būti visai kitas, nei tikėtasi. Gydytojams specialistams tenka taisyti ir atsiradusius guzelius, sukietėjimus, išryškėjusią asimetriją ir kt.

Hialurono rūgšties naikinimas – tai saugus būdas pašalinti hialurono rūgšties užpildų komplikacijas, sukietėjimus, ištirpdant hialurono rūgštį.

Suleidus hialuronidazės, suskaidomos toje vietoje esančios hialurono rūgšties sankaupos ir per kelias valandas jos rezorbuojasi.

Pastebimam rezultatui pasiekti dažnai užtenka vienos procedūros. Jei injekcija buvo atlikta seniai ar sankaupų yra daug, gali prireikti kelių procedūrų.

Kainoraštis

Hialurono rūgšties sankaupų naikinimas hialuronidazės injekcijomis

Hialurono sankaupų naikinimas hialuronidazės injekcijomis  
nuo 149€
1 val

Registruokitės procedūrai internetu

Užsiregistruokite procedūrai internetu - pasirinkite dominančią procedūrą, palikite savo kontaktus bei komentarą. Mes su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką Jūsų vizitui. Maloniai laukiame Jūsų!

    Užklausa registracijai nusiųsta

    Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

    Uždaryti

    Partneriai