Aura Esthetic Clinique

HydraFacial MD® – gilus valymas bei veido odos problemų sprendimas vakuumo pagalba.

Atjauninkite veido odą ir suteikite jai natūralaus švytėjimo.

Procedūros trukmė

1 val. 30 min.

Nuskausminimas

Nereikalingas.

Gijimas

Nėra.

Kursas

Dažniausiai pakanka vienos procedūros.

Rezultatai

Matomi iš karto po procedūros.

Ką verta žinoti apie procedūrą?

Procedūra tinkama tiek paaugliams, tiek ir brandžios odos savininkams, norintiems greitai atstatyti odos tonusą, stangrumą, drėgmę, saulės padarytą žalą, sumažinti raukšles, pigmentaciją ir sulėtinti senėjimo procesus.

Aparatinės procedūros metu yra atliekama negyvų odos ląstelių eksfoliacija bei giluminių nešvarumų šalinimas vakuumo pagalba. Tuomet oda yra giliai drėkinama pagal odos būklę parinktu serumu, o procedūra pabaigiama naudojant giliai drėkinantį apsauginį kremą.

Nors yra rekomenduojama atlikti HydraFacial MD® procedūrų kursą, tačiau akivaizdus rezultatas yra matomas jau po vienos procedūros. Todėl procedūra tiks ir norintiems greito rezultato, pavyzdžiui, prieš svarbų renginį.

Apie procedūrą

Rezultatai, kalbantys už save

Kainoraštis

HydraFacial klasikinė (Classic)
80 € 65
1 val
HydraFacial holivudo žvaigždžių procedūra (Red Carpet ready skin)
100 €
1 val 30 min
HydraFacial jautriai odai (Protect plus)
80 €
1 val
HydraFacial pigmentuotai veido odai (Radiance)
80 €
1 val
HydraFacial spuoguotai ir riebiai veido odai (Oily skin)
90 €
1 val 30 min
HydraFacial vyrams (MEN ready)
85 € 75
1 val
HydraFacial deimantinė hidrodermabrazija
109 €
1 val 30 min
HydraFacial veido atjauninimas (Anti-Age)
100 €
1 val 15 min

Plačiau apie procedūrą

HydraFacial MD® procedūra giliai išvalo odą ir jos poras. Ji tampa strangesnė, lygesnė ir įgauna natūralaus švytėjimo. Taip pat oda intensyviai drėkinama, mažinamos smulkios raukšlelės bei sulyginama odos spalva. Atlikus procedūrų kursą, gali būti išspręstos įvairios odos problemos.

Specialus pasiruošimas nėra būtinas. Jeigu atvyksite su makiažu, prieš pradedant procedūrą jis bus pašalintas.

Po procedūros iš karto galima grįžti prie kasdienių darbų, kadangi nėra jokio poprocedūrinio laikotarpio, kurio metu oda būna paraudusi ir sudirgusi.

HydraFacial MD® rezultatas akivaizdžiai pastebimas jau po vienos procedūros. Norint pasiekti tobulos veido odos efektą, rekomenduojama atlikti 3–5 procedūras, 1–2 kartus per mėnesį. Procedūrų kiekį ir jų dažnumą rekomenduos jas atliekantis specialistas, atsižvelgdamas į jūsų siekiamą rezultatą bei odos būklę ir tipą.

HydraFacial MD® procedūra nėra skausminga, nekelia diskomforto ir jos atlikimui nenaudojamas joks nuskausminimas.

Kodėl verta rinktis Aura Esthetic Clinique?

Aukštos

kvalifikacijos gydytojai

Moderni

ir inovatyvi įranga

2000+

laimingų klientų

Skirtingos HydraFacial MD® procedūros

Red Carpet procedūra tapo populiari tarp pasaulinių žvaigždžių, kurioms reikia atrodyti stulbinančiai čia ir dabar. Siekiant tobulo rezultato, gali būti atliekamas procedūrų kursas. Tačiau 1–2 dienas prieš svarbų renginį pakanka atlikti 1 procedūrą, kurios metu oda yra giliai valoma, vakuumo pagalba pašalinami visi nešvarumai, prisotinama antioksidantais ir giliai sudrėkinama hialurono rūgštimi. Tai užtikrina:

 • Greitą ir akivaizdų atjauninamąjį poveikį;
 • Sveiką odos išvaizdą;
 • Odos spalvos ir tekstūros sulyginimą;
 • Efektyvų odos drėkinimą ir maitinimą.

Pažangi odos valymo ir atnaujinimo procedūra, kurios metu atliekamas paviršinis ir gilus odos valymas. Taip pat atveriamos poros, kurios vakuumo pagalba yra neskausmingai išvalomos.

Klasikinė HydraFacial procedūra padeda sulyginti odos atspalvį, prisotina ją aktyviais antioksidantais, hialurono rūgšties serumais bei giliai sudrėkina. Esant poreikiui, gali būti atliekamas rūgštinis pilingas bei taikoma LED šviesos terapija mėlynąja arba raudonąja šviesa.

Procedūra skirta probleminei, spuoguotai bei riebiai odai. Jos metu oda yra išvaloma, atveriamos poros, o vakuumo pagalba ištraukiami ir pašalinimi porose esantys nešvarumai. Procedūra sunaikina suragėjusios odos ląstelės, sumažina aknės sukeltą pigmentaciją bei išsiplėtusias poras. Naudojami antibakteriniai serumai padeda įveikti aknės bėrimus.

Po procedūros yra taikoma mėlynosios šviesos terapija, pasižyminti priešuždegiminėmis savybėmis ir padedanti gydyti aknę. Esant poreikiui, gali būti atliekama bekristalinė deimantinė dermabrazija arba rūgštinio pilingo procedūra.

HydraFacial pigmentacijos gydymas – tai naujausia metodika, leidžianti saugiai ir efektyviai spręsti pigmentuotos odos problemas. Procedūros metu oda yra veikiama kompleksiškai.

Visų pirma pašalinamas paviršinis suragėjęs odos sluoksnis, kuriame ir yra susikaupusios ląstelės su pakitusia pigmentacija. Tuomet, kai poros pilnai atsiveria, į giliuosius sluoksnius yra įvedami šviesinantys serumai, vitaminai ir kitos medžiagos, kurios maitina, gydo ir apsaugo. Taip pat taikoma LED raudonoji šviesos terapija.

Tai išskirtinius rezultatus suteikianti ir individualiai pritaikoma odos atjauninimo procedūra. Suragėjusio paviršinio sluoksnio pašalinimas stimuliuoja ląstelių dalijimąsi ir fibroblastų sintezę. Tai skatina kolageno ir elastino gamybą, dėl kurios oda atsinaujina.

Dėl procedūros metu naudojamos trejopos bekristalinės mikrodermabrazijos, vakuumo, aktyviųjų serumų poveikio bei LED raudonosios šviesos terapijos yra pasiekiami šie rezultatai:

 • Mažėja smulkios raukšlės bei nosies ir lūpų klostės;
 • Didėja odos stangrumas;
 • Dėl stipraus drėkinimo oda yra patempiama;
 • Mažėja spuogeliai, siaurėja poros, susilygina odos spalva;
 • Stimuliuojama odos ląstelių medžiagų apykaita;
 • Lėtinami senėjimo procesai.

Šiuolaikiniams vyrams taip pat norisi sustabdyti senėjimo procesus ir atrodyti nepriekaištingai. Tai įmanoma teisingai ir efektyviai prižiūrint savo odą. Hydrafacial vyrams procedūros metu oda yra giliai valoma bei aprūpinama reikalingiausiomis medžiagomis. Vienoje procedūroje gausite viską, ko reikia jūsų odos priežiūrai.

HydraFacial vyrams gali būti derinama su grožio injekcijomis, plazmoliftingu, atjauninimu šviesos diodais, frakciniu odos atjauninimu Fraxel Dual, nechirurginiu odos patempimu Thermage CPT ir kitomis estetinės bei lazerinės dermatologijos procedūromis.

Tinka visiems odos tipams, taip pat jautriai ir plonai odai. Procedūros metu atliekamas gilus odos drėkinimas, prisotinant ją hialurono rūgštimi bei įvedami serumai su antioksidantais ir peptidais, stimuliuojančiais kolageno sintezę.

Esant poreikiui, gali būti atliekams rūgštinis pilingas ir LED terapija su mėlynąją arba raudonąja šviesa.

Tai prabangi, atjauninanti, suteikianti energijos ir visus HydraFacial pliusus apimanti procedūra veidui, kaklui ir dekolte. Jos metu yra atliekama limfodrenažo terapija, kuri skatina detoksikaciją. Taikoma bekristalė deimantinė dermabrazija, atnaujinanti ir leidžianti odai spindėti.

Ši procedūra giliai valo, šveičia ir drėkina odą. Naudojami senėjimo procesus stabdantys serumai, todėl procedūra padeda sumažinti mimikos raukšles, ypač kaktos ir akių srityje. Atliekama atjauninanti terapija su peptidų kompleksu ir augimo faktoriais, antioksidacinė terapija bei drėkinimas su hialurono rūgštimi. Procedūra baigiama LED raudonosios šviesos terapija ir kolageno kauke.

Registruokitės procedūrai internetu

Užsiregistruokite procedūrai internetu - pasirinkite dominančią procedūrą, palikite savo kontaktus bei komentarą. Mes su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką Jūsų vizitui. Maloniai laukiame Jūsų!

  Užklausa registracijai nusiųsta

  Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

  Uždaryti