Aura Esthetic Clinique

SMITHSONITE – raminanti ir jautrumą mažinanti procedūra

Procedūros metu naudojama raminanti alginatinė smitsonito kaukė su uosių pumpurų ekstraktu pasižymi antimikrobiniu, priešuždegiminiu, antioksidantiniu ir odą regeneruojančiu poveikiu bei slopina įvairius uždegimus.

Apie procedūras

Procedūra skirta jautriai odai, kovoja su jos paraudimu, ramina, apsaugo ir suteikia komforto jausmą.

Procedūra pasižymi stipriu apsauginiu poveikiu, oda giliai drėkinama, tampa lygesnė, elastingesnė, atgauna spalvą. Kadangi procedūros metu naudojamos raminančios priemonės, kuriose gausu geležies ir cinko, sumažėja odos raudonis, be to, šie mikroelementai sustiprina odos apsauginę funkciją, veikia kaip antioksidantai, apsaugo ląstelės DNR, padeda pašalinti toksinus ir sunkiuosius metalus, neutralizuoja ultravioletinių spindulių poveikį. Masažas su šiltais brangiais ir pusbrangiais akmenimis pagerina kraujo mikrocirkuliaciją, kosmetikos priemonių įsiskverbimą, odos funkcijas ir sumažina jos pabrinkimus.

Raminanti alginatinė smitsonito kaukė su uosių pumpurų ekstraktu pasižymi antimikrobiniu, priešuždegiminiu, antioksidantiniu ir odą regeneruojančiu poveikiu bei slopina įvairius uždegimus. Ši procedūra tinka ir moterims, ir vyrams.

Kainoraštis

SMITHSONITE – raminanti ir jautrumą mažinanti procedūra

SMITHSONITE – raminanti ir jautrumą mažinanti procedūra
65 €
1 val 30 min

Registruokitės procedūrai internetu

Užsiregistruokite procedūrai internetu - pasirinkite dominančią procedūrą, palikite savo kontaktus bei komentarą. Mes su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką Jūsų vizitui. Maloniai laukiame Jūsų!

    Užklausa registracijai nusiųsta

    Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

    Uždaryti

    Partneriai