Aura Esthetic Clinique

PRGF plaukų atstatymui ir slinkimui gydyti

Kompleksinį užpildą „Dr. Cyj“ sudaro hialuronas ir septyni pailginto atpalaidavimo aktyvieji biomimetiniai peptidai.

Apie procedūras

Kompleksinį užpildą „Dr. Cyj“ sudaro hialuronas ir septyni pailginto atpalaidavimo aktyvieji biomimetiniai peptidai.

„Deca peptide 18“ stimuliuoja folikulų embrioninių ląstelių naujo sluoksnio formavimąsi.

0,7 % retikulinė hialurono rūgštis (dėl inovatyvaus gamybos proceso išsaugoma hialurono rūgšties kokybė) intensyviai drėkina plauko folikulą, stimuliuoja fibroblastus, veikia kaip apsauga nuo antioksidantų.

„Oligo peptide 54“ sustabdo plaukų slinkimą, pailgina anageninę plaukų augimo fazę.

„Deca peptide 10“ aprūpina galvos odą ir plaukų šaknis maisto medžiagomis.

„Octa peptide 2“ apsaugo plaukų ląsteles nuo streso, žalingų UV spindulių, kitų kenksmingų išorės veiksnių, sukeliančių plaukų folikulų ląstelių apoptozę.

„Octa peptide 11“ stimuliuoja kolageno gamybą.

„Oligo peptide 71“ slopina plaukų depigmentaciją.

Vargina silpni, slenkantys ir lūžinėjantys plaukai? Vadinasi, šis kompleksinis užpildas kaip tik Jums! Šios efektyvios priemonės nuo plaukų slinkimo atgaivina odos ląsteles ir skalpą, galvos paviršiuje skatina kraujotaką. Suleidus plaukų užpildą į galvos odą, sustabdoma ląstelių žūtis, stimuliuojama mikrocirkuliacija, sukuriama sveikos galvos odos terpė. Suaktyvinus plaukų folikulus, sužadindamas plaukų augimas ir jie nustoja slinkti. Aktyvūs pailginto atpalaidavimo ingredientai palaipsniui patenka į skalpą, stimuliuoja plaukų folikulus ir ląsteles, todėl plaukų augimaspaspartėja.

Silpnus ir plonus plaukus turinčios moterys ir vyrai, norėdami paspartinti plaukų augimą, padidinti jų apimtį, renkasi kompleksinį plaukų užpildą „Dr. Cyj“. Gydytojai specialistai šį užpildą rekomenduoja androgenetinei alopecijai gydyti,taip pat persodintiems plaukams siekiant išlaikyti ilgesnį jų gyvavimo ciklą.

O gal jau ne vienus metus jums nepatinka antakių forma? Netenkina jų išraiškingumas, spalvaar išpešioti antakiai neatauga? Tokiu atveju mūsų gydytojai rekomenduos naują galimybę mezoterapiniu kokteiliu „Dr. Cyj“ padidinti antakių plaukelio folikulą. Antakių folikulai, veikiami biomimetinių peptidų, atauga vešlesni ir tankesni, sodresnės spalvos.

Tikslų procedūrų skaičių jums rekomenduos gydytojas specialistas. Gydymo kurso trukmė yra individuali, priklauso nuo plaukų ir galvos odos, o rezultatai pastebimi 15 dieną po 4 procedūros.

 

Kainoraštis

PRGF plaukų atstatymui ir slinkimui gydyti

PRGF plaukų atstatymas
279 €

Registruokitės procedūrai internetu

Užsiregistruokite procedūrai internetu - pasirinkite dominančią procedūrą, palikite savo kontaktus bei komentarą. Mes su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką Jūsų vizitui. Maloniai laukiame Jūsų!

    Užklausa registracijai nusiųsta

    Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

    Uždaryti

    Partneriai