Aura Esthetic Clinique

„Biologique Recherche” Procedūra geresnei odos tekstūrai – Aux Acides De Fruits

Peeling aux Acides de Fruits yra puikus sprendimas odai, kuriai reikalingas odos suragėjusio paviršiaus nusluoksniavimas.

Apie procedūras

Peeling aux Acides de Fruits yra puikus sprendimas odai, kuriai reikalingas odos suragėjusio paviršiaus nusluoksniavimas. Aktyvuojant ląsteles, procedūros metu skatinama regeneracija stimuliuojant ląstelių dalijimąsi, taigi procedūra puikiai tinka esant postaknės požymiams – randeliams, dėmelėms. Naudojamo gelio sudėtyje yra valančių, antibakterinių ir priešuždegiminių, sebumo išskyrimą reguliuojančių ingredientų – šių savybių kompleksas puikiai šalina nešvarumus, mažina bėrimus ir ramina odą. Be to, yra stimuliuojami fibroblastai, taigi oda aktyvuojama naujų kolageno ir elastino skaidulų sintezei ir ilgainiui tampa elastingesnė ir lygesnė, yra traukiamos poros bei mažinamos raukšlelės. Tai – tinkama procedūra oda, kuriai reikalingas epidermio paviršiaus atnaujinimas, o masažas padeda atsipalaiduoti ir pailsėti bei pasikrauti naujos energijos.

Peeling aux Acides de Fruits tinkama storai, keratinizuotai odai. Taip pat ji tinkama papilkėjusiai, postaknės paveiktai odai, kuriai reikalingas paviršiaus atnaujinimas.

Procedūros metu stimuliuojant ląstelių dalijimąsi naujos, sveikos ląstelės keliauja į epidermio paviršių, taigi gerinamos odos barjerinės funkcijos. Be to, skatinama odos regeneracija, taigi šviesėja postaknės požymiai, lygėja raukšlelės, šviesėja hiperpigmentacija. Esant bėrimams, oda skatinama valytis, o taip pat yra veikiama priešuždegimiškai – mažinami ir skatinami gyti esami bėrimai, be to, prevenciškai veikiamas ir naujų bėrimų susidarymas. Švelniai, bet efektyviai nusluoksniavus odą ji tampa skaistesnė, lygesnio tono, įgauna švytėjimą bei šviežumo pojūtį.

Kainoraštis

"Biologique Recherche" Procedūra geresnei odos tekstūrai – Aux Acides De Fruits
nuo 99 €
1 val. 15 min.

Registruokitės procedūrai internetu

Užsiregistruokite procedūrai internetu - pasirinkite dominančią procedūrą, palikite savo kontaktus bei komentarą. Mes su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką Jūsų vizitui. Maloniai laukiame Jūsų!

    Užklausa registracijai nusiųsta

    Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

    Uždaryti

    Partneriai