Aura Esthetic Clinique

NOON jauninanti procedūra: brandžiai odai

Naudojant NOON Aesthetics itin koncentruotas priemones su „DermShield” technologija, NOON sistema veikia visas su odos senėjimu susijusias problemas.

Apie procedūras

Odos senėjimas yra tarplastelinių defektų ir pažeidimų, del kurių pakinta odos audinio struktūra, kaupimasis. Odos senėjimul būdingos tokios savybės kaip raukšlėjimasis, elastingumo praradimas ir šiurkšti struktūra. Daugybė veiksnių yra susijusiu su odos senėjimu, vienas is jų – chronologinis senėjimas, kurį lemia vidiniai ar genetiniai veiksniai, kitas – išorinis senėjimas, kurį sukelia išorinial veiksniai, tokie kaip UV spinduliai, oro tarša, žalingi įpročiai, toke kaip rūkymas. „NOON Aesthetics jauninanti sistema” naudojant NOON Aesthetics itin koncentruotas priemones su „DermShield” technologija veikia visas su odos senėjimu susijusias problemas.

Kainoraštis

NOON jauninanti procedūra: brandžiai odai

NOON jauninanti procedūra: brandžiai odai
75 €
1 val 15 min

Registruokitės procedūrai internetu

Užsiregistruokite procedūrai internetu - pasirinkite dominančią procedūrą, palikite savo kontaktus bei komentarą. Mes su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką Jūsų vizitui. Maloniai laukiame Jūsų!

    Užklausa registracijai nusiųsta

    Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

    Uždaryti

    Partneriai