Aura Esthetic Clinique

Aureolės mikropigmentacija

Krūties spenelio aureolės spalvai paryškinti, jos formai pakoreguoti ar dydžiui suvienodinti.

Apie procedūras

Krūties spenelio aureolės spalvai paryškinti, jos formai pakoreguoti ar dydžiui suvienodinti mūsų ilgalaikio makiažo specialistai rekomenduoja aureolės mikropigmentacijos procedūrą. Ši procedūra taip pat padės po krūtų operacijos ar tuo atveju, jei spenelio vietoje yra randas, – mikropigmentacijos būdu galima sukurti natūraliai atrodantį spenelį.

Atliekant aureolės mikropigmentaciją į krūtį suleidžiamas specialus pigmentas ir natūraliai suformuojama aureolė ar patamsinamas spenelis.

Kainoraštis

AUREOLĖS MIKROPIGMENTACIJA

Pirma procedūra
399 €
Korekcija
199 €

Registruokitės procedūrai internetu

Krūties spenelio aureolės spalvai paryškinti, jos formai pakoreguoti ar dydžiui suvienodinti mūsų ilgalaikio makiažo specialistai rekomenduoja aureolės mikropigmentacijos procedūrą. Ši procedūra taip pat padės po krūtų operacijos ar tuo atveju, jei spenelio vietoje yra randas, – mikropigmentacijos būdu galima sukurti natūraliai atrodantį spenelį.

Atliekant aureolės mikropigmentaciją į krūtį suleidžiamas specialus pigmentas ir natūraliai suformuojama aureolė ar patamsinamas spenelis.

Rekomendacijos prieš aureolės mikropigmentacijos procedūrą. Prieš atliekant ilgalaikį makiažą, savaitę negalima eiti į soliariumą, degintis saulėje. 1 mėnesį iki procedūros negalima atlikti mezoterapijos, biorevitalizacijos ar kitų invazinių veido procedūrų. 24 val. iki procedūros negalima vartoti alkoholio ir kavos, kraują skystinančių vaistų. Nerekomenduojama atlikti procedūros geriant antibiotikus, esant dermatitui, norimoje procedūros vietoje turint apgamų ir (ar) piktybinių odos navikų. Ši procedūra taip pat nerekomenduojama nėščiosioms ir krūtimi maitinančioms moterims, taip pat sergantiems cukriniu diabetu, hepatitu B ir C, ŽIV, akių uždegimu, glaukoma, sinusitu, esant inkstų nepakankamumui, hemofilijai.

 

    Užklausa registracijai nusiųsta

    Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

    Uždaryti

    Partneriai