Aura Esthetic Clinique

„Biologique Recherche” drėkinamoji procedūra – Restructurant Et Lissant

Atkuriamoji procedūra, tonizuojanti epidermį, tinkama visoms Odos Būklėms©

Apie procedūras

Atkuriamoji procedūra, tonizuojanti epidermį, tinkama visoms Odos Būklėms©. Ši priežiūra turi drenuojamąjį poveikį odai, lygina ir stangrina Jūsų veidą, kaklą ir iškirptės sritį.

Rezultatai:

 • Ramina odą
 • Išlygina smulkias raukšleles ir raukšles
 • Drėkina epidermį
 • Atkuria natūralią apsauginę odos funkciją, todėl oda ilgiau išlieka jauna
 • Skaistina ir suvienodina veido odos spalvą
 • Puiki antistresinė priežiūra, sumažinanti senėjimo požymius
 • Skatina regeneraciją po medicininių procedūrų, pvz., dermabrazijos, lazerio, cheminio šveitimo
 • Priežiūra taikoma pagal kliento odos būklę ir skirtingoms veido sritims

Kaina nuo – 99€

Soin Restructurant et Lissant yra puikus sprendimas odai, reikalaujančiai drėgmės pliūpsnio ir staigaus komforto. Procedūra padeda atkurti reikalingą drėgmės lygį epidermyje ir nuraminti ją. Procedūros metu naudojamų produktų sudėtyje yra ir regeneruojančių ingredientų, kurie padeda skatinti ląstelių atsinaujinimą. Speciali masažinė technika padeda išryškinti veido linijas ir atgaivina veidą. Tai – tinkama procedūra išsausėjusiai, sudirgusiai odai, o masažas padeda atsipalaiduoti ir pailsėti bei pasikrauti naujos energijos.

Soin Restructurant et Lissant aktuali sausai arba išsausėjusiai odai. Taip pat procedūra tinka esant poreikiui atstatyti, nuraminti odą.

Rezultatas

Procedūros metu masažo pagalba aktyvinama kraujotaka bei limfotaka, taigi ląstelės aprūpinamos maisto medžiagomis bei deguonimi, skatinama audinių detoksikacija. Soin Restructurant et Lissant procedūra yra puikus sprendimas išsausėjusiai, nualintai odai, kuriai reikalingas stiprus atstatymas. Procedūros metu naudojami drėkinamieji ingredientai suteikia odai švytėjimo, prisotinimo. Maitinamosios medžiagos atstato ir atkuria odos natūralias barjerines funkcijas.

Kainoraštis

"Biologique Recherche" drėkinamoji procedūra – Restructurant Et Lissant
nuo 99 €
1 val. 15 min.

Registruokitės procedūrai internetu

Užsiregistruokite procedūrai internetu - pasirinkite dominančią procedūrą, palikite savo kontaktus bei komentarą. Mes su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką Jūsų vizitui. Maloniai laukiame Jūsų!

  Užklausa registracijai nusiųsta

  Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

  Uždaryti

  Partneriai