Aura Esthetic Clinique

„Biologique Recherche” Valomoji procedūra su rūgštimi – Exfoliant P50 Visage

Šveičiamoji ir regeneruojamoji procedūra keratinizuotai Odos Būklei©.

Apie procedūras

Šveičiamoji ir regeneruojamoji procedūra keratinizuotai Odos Būklei©. Suvienodina odos spalvą, suteikia veidui lygų paviršių ir švytėjimo. Puiki procedūra atsiradus pigmentacijos ir priešlaikinio senėjimo požymiams.

Kaukė Exfoliant P50 Visage yra jauninanti odos priežiūros priemonė, kuri eksfolijuoja, restrūktūrizuoja epidermį ir suvienodina veido spalvą. Ši procedūra pagerina epidermio kokybę ir kartu užkerta kelią ankstyvam odos senėjimui.

Šios procedūros metu naudojama kaukė Exfoliant P50 Visage yra visapusiška kaukė, specialiai sukurta odos eksfoliacijai, suvienodinimui ir lyginimui. Jo šveičiamoji kreminė tekstūra, kurioje gausu vaisių rūgščių, švelniai pašalina negyvas ląsteles, skatina ląstelių atsinaujinimą ir subalansuoja epidermio pH.

Praturtinta restruktūrizuojančiomis veikliosiomis medžiagomis, tokiomis kaip medvilnės sėklų ir Sacha Inchi aliejai, taip pat drėkinančiomis veikliosiomis medžiagomis, tokiomis kaip drėkinamoji molekulinė plėvelė ir hialurono rūgštis, ši odos priežiūros priemonė padeda atkurti epidermį. Be to, citrinų ekstraktai suteikia veido odai spindesio.

Rekomenduojama papilkėjusiai odai, atsiradus priešlaikinio senėjimo požymiams. Taip pat procedūra tinkama pigmentacijos paveiktai odai, kuriai reikalingas paviršiaus atnaujinimas.

Rezultatas

Atkurtas raginis sluoksnis, oda švelni, o veido spalva yra suvienodinta ir švytinti.

Kainoraštis

"Biologique Recherche" Valomoji procedūra su rūgštimi – Exfoliant P50 Visage
nuo 99 €
1 val. 15 min.

Registruokitės procedūrai internetu

Užsiregistruokite procedūrai internetu - pasirinkite dominančią procedūrą, palikite savo kontaktus bei komentarą. Mes su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką Jūsų vizitui. Maloniai laukiame Jūsų!

    Užklausa registracijai nusiųsta

    Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

    Uždaryti

    Partneriai