Aura Esthetic Clinique

Lūpų ir akių ilgalaikio makiažo šalinimas vaisių rugštimi

Apie procedūras

Lūpų ar akių ilgalaikio makiažo šalinimas atliekamas unikaliu dažų ištraukimo metodu visiškai pašalinant dažų pigmentą. Naudojama ta pati įranga, kaip ir atliekant mikropigmentaciją. Šalinant ilgalaikį makiažą vizualiai matyti, kaip dažai iškyla į odos paviršių.

Privalumai: mažiau skausminga negu kiti šalinimo būdai, greitesnis ir efektyvesnis šalinimo būdas negu naudojant lazerį, lengva priežiūra.

Priežiūra po ilgalaikio makiažo šalinimo

Per kelias dienas po ilgalaikio makiažo šalinimo procedūros susidarys šašiukas su pigmentu. Odai gyjant, dar daugiau dažų bus išstumta į išorę. Tinkama priežiūra po procedūros lemia efektyvų pigmento pasišalinimą. Kai tam tikroje vietoje, kur buvo šalinamas pigmentas, susidaro šašiukas, jį reikia laikyti sausai ir nešlapinti. Būtina vengti sunkaus darbo ir prakaitavimo, nes pažeista vieta sudrėks ir gali kilti infekcija. Šašiuko negalima lupti, jis turi nukristi pats. Net jei gydomą plotą niežti, negalima kasytis!

Nukritus šašiukui, oda gali būti paraudusi. Gijimui palengvinti naudojamas specialisto paskirtas kremas.

Prireikus po 2–3 mėnesių atliekama pakartotinė procedūra.

Kainoraštis

Lūpų ir akių ilgalaikio makiažo šalinimas vaisių rugštimi

Pirmas kartas
100 €
30 min
Antras kartas
60 €
30 min
Trečias kartas ir daugiau
30 €
30 min

Registruokitės procedūrai internetu

Užsiregistruokite procedūrai internetu - pasirinkite dominančią procedūrą, palikite savo kontaktus bei komentarą. Mes su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką Jūsų vizitui. Maloniai laukiame Jūsų!

    Užklausa registracijai nusiųsta

    Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

    Uždaryti

    Partneriai