Aura Esthetic Clinique

„Biologique Recherche” priešraukšlinė procedūra – MC110

Priešraukšlinė procedūra, sukurta blausiai, negyvybingai Odos Būklei©.

Apie procedūras

Priešraukšlinė procedūra, sukurta blausiai, negyvybingai Odos Būklei©. Lygina epidermį, užpildo raukšles, audiniams suteikia tūrio, skatina odos regeneraciją, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą.

Rezultatai:

 • Putlina, mažina smulkias linijas ir raukšles;
 • Stangrina ir drėkina;
 • Valo ir nušveičia suragėjusias epidermio ląsteles nuo odos paviršiaus;
 • Atkuria veido ovalą;
 • Oda atrodo lygesnė, švaresnė ir jaunesnė. MC110 PROCEDŪRA Eksfolijuojanti, valanti procedūra komedogeninės aknės ar post aknės pažeistai odos būklei. Procedūros metu naudojamas pasirinktas losjonas – atsižvelgiant į odos būklę. No1 skirtas plonai ir normaliai Odos Būklei, No2 storai, negyvybingai, papilkėjusiai Odos Būklei su post akne/neuždegimine akne. Procedūros metu suaktyvinamas odos atsinaujinimas, optimizuojamos epidermio funkcijos, gerinama odos tekstūra, užpildomos smulkios raukšlelės, skaistinimas, šviesinimas. Rezultatas Išvalyta, švytinti, putlumo įgavusi oda. Ji tampa apsaugota nuo aplinkos poveikio ar bėrimo. Puiki priemonė kovojant su akne ir post akne padaryta žala. Išvalytos poros.

Kainoraštis

"Biologique Recherche" priešraukšlinė procedūra – MC110
nuo 99 €
1 val. 30 min.

Registruokitės procedūrai internetu

Užsiregistruokite procedūrai internetu - pasirinkite dominančią procedūrą, palikite savo kontaktus bei komentarą. Mes su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką Jūsų vizitui. Maloniai laukiame Jūsų!

  Užklausa registracijai nusiųsta

  Dėkojame, kad užsiregistravote procedūrai. Netrukus su Jumis susisieksime ir suderinsime Jums patogų laiką.

  Uždaryti

  Partneriai